5/26/2015

How I spent the weekend?

Jest poniedziałkowy wieczór, oglądam TV i piję kakao, ale dzisiejszy post nie będzie o tym... Jak w tytule 'How I spent the weekend?' czyli jak spędziłam weekend?
W piątek pojechałam pociągiem do Krakowa na harcerski turniej piłki nożnej. Następnego dnia wszystko się zaczęło, wszystkie turnieje, kontuzje i dobra zabawa! 
W drużynach składy miały osiem osób. Wyniki meczy nie zadowoliły nas specjalnie. Mimo, że przegrałyśmy mecze w tym wyjeździe znalazły się plusy. Zamiast siedzieć i oglądać rywalizacje innych drużyn miałyśmy czas na to żeby zwiedzić Kraków, był to świetny pomysł, ponieważ kocham to miasto! Widziałyśmy Stary Rynek, Wawel. Największą z atrakcji były (jak dla mnie) gołębie, które siadały na moich rękach kiedy je karmiłam. :D Zrobiłam sobie dużo zdjęć z końmi w dorożce. I naprawdę miło spędziłam ten dzień. 
Co do niedzieli. Był to dzień wyjazdu, pożegnanie Krakowa. Na pociąg czekałyśmy cztery godziny. Mimo, że w niedzielę wypadały Zielone Świątki to nie nudziłam się tam bo najważniejsze dla mnie sklepy były otwarte! Oczywiście nie zapomniałam wstąpić do popularnej kawiarni STARBUCKS ♥. 
Na koniec wyjazdu oczywiście musiałam sobie zrobić krzywdę, bo nie byłabym sobą :D. Więc kiedy schodziłam ze schodów w drodze na dworzec potknęłam się, spadłam ze schodów i skręciłam kostkę. :( 
Mimo to wyjazd uważam za udany! :)

4 komentarze:

 1. Też tam byłam kupiłam sobie pamiątkę na lata,która przypomina mi o tym wspaniałym miejscu.Na pewno kiedyś wybiorę się tam ponownie :)
  Ps.Zapraszam do mnie xxxstokrotkaxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Rynek w Krakowie, ma niepowtarzalny klimat, lubię tam zaglądać przy każdej, nadarzającej się okazji :)  Zapraszam do mnie na konkursik :)
  KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Kraków jest przepiękny! Z chęcią bym tam pojechała
  shawtyqueen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bywam od czasu do czasu w Krakowie, bo nie mam aż tak daleko ;3 Piękne miasto!
  Kliknij TUTAJ
  lub
  TU

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, ogromnie mnie motywują! :)