4/26/2015

EOS recenzja


Dzisiaj przychodzę z recenzją modnych balsamów do ust eos. Sama posiadam to jajeczko o zapachu granatu. Jest świetny, naprawdę go polecam. Odkąd go mam moje usta nie były spierzchnięte, suche. 

EOS to balsam do ust o intensywnym zapachu, który czuć również na ustach. To jajeczko zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E.
Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, a w 100% naturalny. 
Kilka popularnych rodzai :
Jajeczka eos zdobyły dużą popularnością po wystąpieniu w teledysku Miley Cyrus do piosenki We Can't Stop. 
 
Wtedy ja również poznałam tą markę ;) 
------------------
Balsam eos można kupić w  różnych sklepach internetowych i nie tylko. Jednak ja polecam stronę ezebra.pl (klik) i myeos.pl (klik). Ja osobiście eos'a zamawiałam ze strony ezebra. Przesyłka  przyszła w odpowiednim czasie i bez komplikacji. Sklep ezebra oferuje kontakt z pracownikami sklepu. Wszystkie informacje o przesyłce wysyłane są do klienta na mail, który wcześniej podajemy. 

Myślę, że napisałam wszystko co ważne :) Jeśli masz jakieś pytania to pisz w komentarzu ! :) 
Pozdrawiam i do następnego posta! :) :* 
(nuta na dziś to piosenka powyżej) :D 
4/19/2015

BEFORE I DIE

Dzisiejszy post dość popularny, czyli rzeczy, które chciałabym zrobić przed śmiercią ! :) Kocham tego typu posty i mam nadzieję, że wam też się spodoba!


 ______________________________________________
Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie osoby, które chodzą do trzeciej klasy gimnazjum! I życzę powodzenia na egzaminie, który piszecie za niedługo ! :) 
______________________________________________
Mam nadzieję, że post wyszedł całkiem fajnie ! :) W kom podaj link do bloga na pewno wpadnę! Dziękuję za wszystkie komentarze i zapraszam do obserwacji ! Jeśli masz jakieś pytanie napisz do mnie na ASK - KLIK lub poczcie - posakangelika@gmail.com :) 
NUTA 
4/14/2015

Hello Springtime

Nareszcie w moim mieście jest wiosna! Ciepłe dni, świecące słońce, pachnące kwiaty, śpiew ptaków. Czego chcieć więcej? Tutaj parę zdjęć z sobotniego spaceru :)
Mam nadzieję, że zdjęcia są w miarę ładne :)
U ciebie też świeci słońce? Dziękuję za każdy komentarz !
Zapraszam na kolejny post, który pojawi się niebawem! Do zobaczenia ! ;)
Nuta ~~KLIK